REACT–EU! Środki dla szpitali w 2022 roku na wspieranie naprawy i odporności systemu ochrony zdrowia

Z początkiem 2022 roku uruchomione zostaną dwa nabory wniosków w ramach REACT-EU. Podmioty lecznicze udzielające świadczeń zdrowotnych dedykowanych chorobom zakaźnym będą mogły ubiegać się o dofinansowanie na realizację inwestycji budowlanych, zakupów sprzętu, aparatury medycznej czy wyrobów medycznych i środków ochrony indywidualnej. Z kolei w kwietniu rusza nabór na dofinasowanie projektów inwestycyjnych i doposażeniowych dla szpitali ponadregionalnych udzielające świadczeń medycznych w zakresie leczenia chorób układu krążenia, nowotworów, układu kostno-stawowo-mięśniowego, układu oddechowego, ginekologii, położnictwa, neonatologii, pediatrii czy innych oddziałów zajmujących się leczeniem dzieci.

Wszystkie szpitale zapraszamy do współpracy!

Pozostańmy w kontakcie

Inne artykuły

Milionowe dotacje na zielone innowacje i GOZ. Czerwiec otwiera kluczowe nabory dla przedsiębiorstw
Strategiczne wsparcie dla infrastruktury zdrowia: Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej z unijnym dofinansowaniem
Dotacje dla firm i samorządów 2026. Przewodnik po nowych funduszach i pożyczkach transformacyjnych