Bytom rozszerza Plan Mobilności Miejskiej!

Kolejny raz nasi eksperci wspierają Miasto Bytom w działaniach związanych z poprawą jakości transportu w mieście. Przystąpiliśmy do badań związanych z rozszerzeniem Planu Mobilności Miejskiej o rejon dzielnic Rozbark, Stroszek, Dąbrowa Miejska wraz z Osiedlem Gen. Jerzego Ziętka, Miechowice, Stolarzowice i Sucha Góra.

Nasi eksperci przeprowadzą analizę zasadności budowy kolejnych centrów przesiadkowych na terenie Miasta, opierając się m.in. na informacjach nt. preferencji transportowych mieszkańców Bytomia. W związku z tym uprzejmie prosimy o współpracę z naszymi ankieterami.

Jesteśmy pewni, że dzięki opracowaniu, a w konsekwencji dzięki nowym inwestycjom, transport miejski na terenie Miasta będzie jeszcze lepiej odpowiadał na potrzeby mieszkańców.

Pozostańmy w kontakcie

Inne artykuły

Ponad 50 milionów złotych na modernizację oczyszczalni ścieków w Nowogardzie – strategiczna inwestycja z dofinansowaniem FEnIKS
Sukces w naborze FEPW: Ponad 24 mln zł na modernizację dworca w Żyrardowie!
Nowe otwarcie dla inwestycji Dual-Use: Strategiczne wsparcie BGK i MFIPR