Debata „Przeciwdziałanie smogowi”

Aktywnie uczestniczymy w działaniach zmierzających do rozwiązania problemu smogu, z którym zmaga się większość polskich miast nie tylko poprzez pomoc w uzyskaniu finansowania ale także zabierając głos w dyskusji na ten temat. Uczestniczyliśmy w debacie „Przeciwdziałanie smogowi” zorganizowanej przez zespół „Super Biznesu”.

W spotkaniu oprócz naszego eksperta uczestniczyli Pani Małgorzata Mańka-Szulik – Prezydent Zabrza, Piotr Siergiej z Polskiego Alarmu Smogowego oraz prof. dr hab. inż. Marian Turek z Głównego Instytutu Górnictwa, dr n. med. Leszek Krześniak oraz Krzysztof Melka – Doradca Ministra Środowiska. Debatę poprowadził redaktor prowadzący Super Biznesu – z-ca red. naczelnego Hubert Biskupski.

Pozostańmy w kontakcie

Inne artykuły

Strategiczne wsparcie dla infrastruktury zdrowia: Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej z unijnym dofinansowaniem
Dotacje dla firm i samorządów 2026. Przewodnik po nowych funduszach i pożyczkach transformacyjnych
Strategiczne wsparcie efektywności energetycznej w GZM – dekarbonizacja sektora komunalnego